Güler Altintop (Büyükçekmece) ,   Tebrik ederiz. Bayıldım sarkilara......          |           Huseyin Cahit Aköz (Sultanmurat) ,   Cengizhan sönmez şarkısı Engelsizsiniz dinlemek isterim ...          |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Talas'ta Grup Seksendört rüzgarı

 


Talasta Grup Seksendört rüzgarı

Talas Belediyesince bu yıl 10uncusu düzenlenen Uluslararası Ali Dağı Yamaç Paraşütü Şampiyonası, Türk pop müziğinin sevilen gruplarından Grup Seksendörtün muhteşem konseriyle başladı.

Talas Belediyesince bu yıl 10uncusu düzenlenen Uluslararası Ali Dağı Yamaç Paraşütü Şampiyonası, Türk pop müziğinin sevilen gruplarından Grup Seksendörtün muhteşem konseriyle başladı.

Yamaç Paraşütü İniş Alanındaki konsere her yaştan Talaslılar akın etti. Konser başında konuşan Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, güzel organizasyonlar düzenlemeye devam edeceklerini belirterek, "Grup Seksendört bizim için çok özel. Çok kısa sürede kendilerine ulaşmamıza rağmen bizleri kırmayarak geldiler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Seçim kampanyası sırasında her bir gencimizin en az bir yabancı dil öğrenmesini, mutlaka bir müzik aleti kullanmasını ve aynı zamanda bir spor branşında faaliyet göstermesini arzu etmiştim. Şimdi siz de buna varım dediniz. Biz de bunun için hazırlıkları başlatıyoruz" dedi.

 
Tarih       : 04 Temmuz 2019
 
 

En iyi mobil görünüm için:

Telefonunuzda "Google Chrome" kullanınız. Uzun metinlerde en alttaki "Basitleşmiş görünümü göster" seçiniz.

Örnek seçim için tıkla!

 Choice Production                                     Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                      DJ İstek Paneli Girişi